Galerie

Prezentace a módní přehlídka Landek 2016

Prezentace a módní přehlídka Vamberecké krajky byla součástí programu na akci pořádané RaiffeisenBANK dne 22. 11. 2016 v Landek Parku v Ostravě.

Večer s krajkou a knihou

Večer s krajkou a knihou se konal ve středu 9. 11. 2016 od 17:30 v zámku v Šilheřovicích. Celou akci provázel známý kněz Zbigniew Czendlik. Svým působivým povídáním a komentářem bavil nejednoho diváka. Představil  také svou novou knihu Postel, hospoda, kostel a nechyběla ani autogramiáda. Propojení luxusních modelů značky Bonheure s besedou vytvořilo nevšední zážitek. Byla také zajištěna mini prohlídka zámku a celou akci ukončila prodejní výstava šperků a módních doplňků Vamberecké krajky.

Módní přehlídka v Paláci Žofín v Praze 2015

Módní přehlídka konaná 3. 12. 2015 v Paláci Žofín v Praze byla zpestřením bohatého programu předvánočního večírku Raiffeisenbank a.s. Součástí naší účasti byla prezentace interiérové krajky, šperků a módních doplňků a také byla vystavena Vamberecká duha, což je největší závěsová krajka, která se zapsala do Guinessovy knihy rekordů. Téměř celý večer probíhala ukázka paličkování a hosté si směli paličkování i vyzkoušet. Celým večerem provázela Iva Kubelková.

Večer plný módy s luxusní designovou značkou

Večer plný módy s luxusní designovou značkou Bonheure se konal 11. 11. 2015 v Ostravě v nově zrekonstruovaných prostorách Dolní oblasti Vítkovic, konkrétně v Compress Hall. Návštěvníky čekala módní přehlídka luxusních večerních šatů, spodního prádla a také šperků k běžnému nošení. Mezi  jednotlivými částmi přehlídky vystoupila sólistka Národního divadla moravskoslezského
paní Eva Zbrožková s doprovodem. Celým večerem provedla Monika Žídková.

Módní přehlídka Vamberk 2015

Módní přehlídka Ostrava - Garáž

Módní přehlídka v BMW Ostrava

Módní přehlídka Praha - zahrady

Módní přehlídka v Bruselu

Charitativní módní přehlídka v kostele sv. Bonaventury Mladá Boleslav

Večerem ve Vzdělávacím areálu Na Karmeli provázela moderátorka České televize Veronika Tobola Paroulková, jenž rovněž asistovala Vladimíru Hamáčkovi, který za firmu Škoda Auto věnoval Nadačnímu fondu Šance pro děti výtěžek čtvrtečního charitativního večera, v podobě šeku na 25 tisíc korun.